Posiadamy liczną flotę nowych (rok produkcji 2018) kajaków polietylenowych. Ponad 50 szt. zupełnie nowych rodzinnych dwójek z trzecim siedzeniem dla dziecka przeznaczonych do rekreacyjnego pływania po rzekach, jeziorach i morskich wodach przybrzeżnych. Szerokie dno z wewnętrznymi kilami oraz wygodne siedzenia z wysokimi oparciami pozwalają na bezpieczne i wygodne podróżowanie nawet początkującym kajakarzom. Kajaki wyposażone są w: dwa komfortowe siedzenia ze składanymi oparciami, środkowe siedzenie dla dziecka, siatkę na dziobie, olinowanie na rufie kajaka, korek spustowy.

Do celów szkoleniowych na stawie wykorzystujemy też kajaki polietylenowe Sprinter. To wygodne dwójki o składanych siedzeniach i wysokich burtach, które chronią przed dostaniem się do nich wody. Sprinter został również precyzyjnie wyprofilowany, by można było nim łatwo sterować i utrzymywać właściwy kierunek płynięcia.

Uwaga! Naszymi kajakami prawdopodobnie nikomu nie uda pobić się rekordu prędkości. Chociaż tym, którzy będą próbowali, szczerze tego życzymy. Nasz sprzęt dobieraliśmy pod kątem przydatności do rodzinnych spływów w tempie niezakłócającym relaksu i cieszenia się pięknem natury. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy wyborze naszej oferty.

Dla chętnych chcących popływać niekoniecznie kajakiem mamy też rower wodny. Jest to mały spryciarz Rainbow Pelikan. Można się nim cieszyć na stawie.

Prócz sprzętu pływającego posiadamy bardzo dobre, lekkie wiosła kajakowe oraz certyfikowane kamizelki ratunkowe i asekuracyjne w różnych rozmiarach.