All Inclusive

All Inclusive

All Inclusive, czyli kajaki na bogato.
Żeby kajakarzom zaoszczędzić organizacyjnego zamieszania.

– Cena za osobę: 99 zł, w maju i w czerwcu promocja – 89 zł!
Start i meta: Kupno 17, 87-337 Wąpielsk.
– Dla grup min. 15 osób.
– Pływamy w soboty.

Uwaga! Pakiet był testowany na przyjaciołach i znajomych w liczbie około 150. Wszyscy byli zadowoleni  …przynajmniej tak mówili!

 

Wypożyczanie kajaków połączone z biesiadą Super oferta dla osób, które chcą spędzić czas na łonie natury i ograniczyć do minimum przygotowania. Naszą przygodę zaczynamy w sobotę rano. Spotykamy się w Kupnie, gdzie zostawiamy pojazdy i mamy czas na poranną kawę, po której wyjeżdżamy z Malinowej Stanicy do Brodnicy. Tam wypożyczany jest sprzęt i płyniemy do Kupna. Po wysiłku fizycznym kajakarzom należy się relaks … i biesiada. My się wszystkim zajmiemy. Rozpalamy ognisko i rozpoczynamy zabawę, podczas której przy dźwiękach muzyki najecie się do syta, pośpiewacie karaoke i potańczycie. Możecie również połowić ryby, pograć w siatkówką i badmintona. Przygotujemy dla Was na stawie super konkurs kajakowy z nagrodami. W trakcie trwania biesiady będzie możliwość popływania rowerem wodnym i kajakami po stawie. Po spędzonej nocy rano obudzimy was kawą i herbatą. Jeśli będą z wami osoby towarzyszące, które nie będą płynąć Drwęcą kajakiem, to zapraszamy je do uczestniczenia w „Pokajakówce” i korzystania z pozostałej części oferty wg cennika. Zapraszamy!

Program:
9:00 – 10:45 Przyjmowanie uczestników w Malinowej Stanicy (możliwość ustawienia namiotu, rozejrzenia się po okolicy, wędkowania itp.).

10:15 – Poranna kawa w Malinowej Stanicy.

11:00 – Wyjazd  autokaru z Kupna (Malinowa Stanica).

11:30 – Odprawa i wypożyczanie sprzętu (Brodnica, Przystań Zakole Drwęcy).

11:45 – 12:15 – Wypuszczanie kajaków na rzekę.

17:00 – 19:00 – Obiór sprzętu w Kupnie (Malinowa Stanica).

17:00 – 19:30 – Posiłek „po robocie”.

17:00 – do bólu – Siatkówka, badminton, łowienie ryb itp.

19:00 – konkurs kajakarski.

20:00 – 24:00 – Ognisko.

20:00 – 24:00 – „Pokajakówka” karaoke, potańcówka

Poranek dnia następnego – kawa, herbata i ciastko na dobry dzień.

Uwaga, uwaga …! Dla tych, którzy nie mają dość i chcą dnia następnego kontynuować swoją przygodę proponujemy wypożyczenie kajaka, przyłączenie się do kajakarzy korzystających z oferty „Poranek na Drwęcy” i  popłynięcie do Golubia – Dobrzynia.

Co obejmuje cena?  Znajdziecie w cenniku.